O projekcie

Milionprzed30.com - o projekcie

Milion przed 30 jest zespołem młodych, ambitnych ludzi zarabiających pieniądze przez internet, czego też chcemy nauczyć każdego z Was! Dołącz do nas, a na pewno na tym skorzystasz!

 

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się zarabianiem pieniędzy w sieci i dzielimy się wiedzą, nabytą poprzez lata włąsnych doświadczeń działania w tym biznesie. Uczymy swoich podopiecznych krok po kroku, w jaki sposób mogą zarabiać uczestnicząc w programach partnerskich bez wychodzenia z domu i bez wkładu własnego. Nasze zarobki nie pochodzą jedynie z programów partnerskich, ale nie ukrywam, iż jest to nasza specjalność. Oprócz tego zajmujemy się również zarabianiem na kryptowalutach, reklamach, różnego rodzaju inwestycjach, subskrypcjach sms oraz innych formach zarabiania online, ale o innych sposobach informujemy osoby, które dołączyły już do naszego zespołu.

Kto może z nami zarabiać?


Każdy kto:  • ukończył 18 lat

  • chce zmienić coś w swoim życiu

  • chętnie uczy się nowych rzeczy

  • chciałbyś coś osiągnąć

  • ma odrobinę chęci i wolnego czasu


Jak do Was dołączyć?

To bardzo proste, wystarczy że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj..

Czy to działa?

Klikając tutaj możesz zobaczyć wyniki zarobków członków naszego zespołu. Jak sam widzisz, zarobki i pieniądze jakie generujemy są prawdziwe. Musisz zdawać sobię sprawę, że ich wysokość zawsze pozostanie kwestią indywidualną, damy Ci instrukcje takie same jakie dostawały osoby zarabiające teraz po kilka tysięcy miesięcznie, ale to od Ciebie jest zależne jak je wykorzystasz. Podążaj za naszymi radami, zaangażuj się w projekt i daj mu trochę czasu a mogę Ci zagwarantować, że to przerodzi się w efekty.

Dlaczego dzielicie się wiedzą?

Dzielimy się wiedzą odnośnie zarabiania przez internet dlatego, że również mamy z tego profit. Kiedy Ty zarabiasz, my również na tym zaskujemy, dlatego też zależy nam, aby osoby będące członkami naszego zespołu osiągały jak najwyzsze wyniki. Dostaniesz od nas wiedzę, wsparcie, poświęcimy Ci swój czas, abyś mógł zarabiać coraz wyższe sumy, od Ciebie wymagamy jedynie zainwestowania swojego czasu i zaangażowania się w projekt. Startujesz bez żadnego wkładu własnego, więc nie masz nic do stracenia.


Uznajemy zasade wygranej za wygraną. Wygrywasz Ty, ponieważ to Ty zarobisz na start pieniądze bez wkładu własnego i niezbędną wiedzę, która pozyskaliśmy przez lata doświadczeń pracy przez internet. Wygrywamy i my, ponieważ do naszego zespołu dołączy nowa osoba, która powieli nasze działania i również otrzymamy z tego tytułu zyski. Oprócz pomocy na starcie otrzymasz od nas też wsparcie w dalszych etapach swoich działań, zapoznamy Cię z odpowiednimi narzędziami i metodami, zobaczysz że zarabianie przez internet wcale nie jest takie trudne.

Jakie są plusy z działania w waszym zespole?

Zyskasz ogromną wiedzę, wsparcie na każdym kroku oraz gotowy system. Pokażemy Ci nasze sprawdzone sposoby zarabiania, wiec na starcie zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który poświeciłbyś na szukanie metod w które możesz wcielić w życie. Otrzymasz od nas również gotowy schemat działania. Ludzie latami sprawdzają programy w internecie, skacząc z jednego na drugi i tracąc pieniądze. My pokażemy Ci gotową drogę, która sami przeszliśmy i to bez żadnego wkładu finansowego. Wystarczy duplikować nasze działające metody, żeby przejść drogę, której większość internetowych zarabiaczy nigdy nie znajdzie. Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że nic się nie wydarzy jeśli nie podejmiesz działania, ponieważ znać drogę to jedno, a podążać nią, to drugie.

Dużym plusem również jest to, że na start zarobisz kilkaset złotych bez wkładu własnego, bez żadnego ryzyka, ponieważ nie inwestujesz własnych środków.

Ile mogę zarobić?

Nie ma tutaj stałych zarobków, ale nie ma też ograniczeń. Jeden człowiek może zarobić 1000 zł, a drugi może zarobić 50.000 zł. Wszystko zależy od zaangażowania i dobrego systemu, który oczywiście od nas dostaniesz razem z potrzebnymi narzędziami. Praca na etacie daje człowiekowi pewnego rodzaju bezpieczeństwo, którego w sieci nie ma, ale które z czasem staje się bardzo męczące i monotonne. Są to stałe zarobki. Człowiek pracując na etacie czuje się bezpieczny, codziennie zrobi co ma zrobić i ma pewną wypłatę. Równie dobrze może zostać zwolniony, zakład może upaść i trzeba szukać dalej, ale przyjmijmy tą optymistyczną wersję, że w zakładzie jest ciągłość wypłat. W sieci odwrotnie – sami pracujemy na swoje zarobki i otrzymamy takie wynagrodzenie jakie sobie wypracujemy. Możesz zarobić 500 zł i na tym poprzestać, ale możesz i okrągły 1.000.000. Według mnie to najlepszy sposób wynagradzania, ponieważ pracownik ma większą motywację do pracy – wie, że im bardziej się postara, tym większe będą jego zarobki. Będzie zatem wydajniejszy, bardziej skoncentrowany na pracy, bardziej uprzejmy dla klientów. Nie trzeba go będzie zachęcać do dodatkowej pracy, gdyż będzie w niej widział okazję do dodatkowego zarobku. Pracownika nie trzeba również „dopieszczać” dodatkowymi bonusami, wystarczy mu to, co wypracuje samodzielnie.

Czy potrzebuje wkładu własnego na start?

Nie, sposoby, których uczymy nie wymagają żadnej inwestycji, a naszych metod uczymy po darmowej rejestracji z naszego linku poleconego. Otrzymujemy profit z zarobków naszej grupy, co opisuje w odpowiedzi na pytanie „Dlaczego dzielicie się wiedzą”, więc nie mamy potrzeby brać pieniędzy od jej członków. Dodatkowo dołączenie do naszego zespołu do niczego nie zobowiązuje i w każdej chwili możesz nas opuścić.

Czym się będę zajmował?

Nauczymy Cię zarabiania na programach partnerskich oferujących zarabianie na produktach finansowych oraz kilka innych alternatywnych sposobów zarabiania w internecie. Pewnie zauważyłeś, że w wielu miastach pojawiają się różne porównywarki pożyczek lub innych produktów bankowych, ale w wersji fizycznego stoiska np. w galeriach handlowych. My działamy w podobny sposób, lecz pozyskujemy klientów wyłącznie online. Na początku pokażemy Ci w jaki sposób zarobić dodatkową pensję. Praca nie jest ciężka, nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności oraz poświęcania dużej ilości czasu, a jeśli umiesz posługiwać się komputerem to dzięki naszym wskazówką dasz sobie radę. Dodatkowo dołączając do naszego zespołu otrzymujesz na start bonus w postaci sposobu na jednorazowy zarobek 500zł bez żadnego polecania. Oczywiście zajmujemy się również innymi formami zarabiania w sieci, ale wybraliśmy programy partnerskie jako opcję startową dla osób, które nigdy z nami nie współpracowały lub nigdy nie zarabiały w sieci większych pieniędzy. Osoby, które podejmą z nami współpracę są informowane na bieżąco o nowych sposobach i możliwościach jakie sami poznajemy.