Dzisiejszy kurs Bitcoina wzrósł do ponad 5200 dolarów. Na popularnej polskiej giełdzie BitBay można zobaczyć rekordową stawkę z dnia dzisiejszego w wysokości 20 450 zł. Kurs przebił więc skok z początku września. Również po raz pierwszy od około miesiąca wzrosła jego łączna kwota na rynku kryptowalut. Przekroczyła ona 160 miliardów dolarów.

 

Kurs BitCoina - milionprzed30.com

 

Łączna wartość wszystkich kryptowalut na rynku osiągnęła kwotę 154 miliardów i ciągle rosła. Tak wyglądała sytuacja w dzisiejszy poranek. O godzinie 8:00 kurs BitCoina znacznie wzrosła i przekroczyła pułap 5000 dolarów. Tym samym zwiększyła łączną wartość kryptowalut o ponad 3 miliardy dolarów, w mniej niż 30 minut. Imponujący wynik, nieprawdaż?

Odibicie się od „dna”

A jeszcze niedawno, byliśmy świadkami sytuacji drastycznego spadku kursu Bitcoina po wypowiedzi Jamiego Dimona, prezesa banku JPMorgan. Na całe szczęście wielu z członków naszej ekipy, zachowując zdrowy rozsądek zainwestowali pieniądze właśnie wtedy, gdy kurs BitCoina zaliczył drastyczny spadek. Korekta była krótkotrwała, a kurs Bitcoina szybko się odbił. Spekulanci są w „byczych” nastrojach wobec bitcoina, gdyż spodziewają się, że reintegracji Chin ze światowym rynkiem kryptowalut – twierdzi Aurelian Menant, prezes kryptowalutowej giełdy Gatecoin. Sytuację te podsyca zapowiedź rozszerzenia pola manewru nowego (fork) Bitcoina. Gdyż kilka miesięcy temu wydzielono nową kryptowalutę o nazwie BitCoin Cash. Niedługo ma także powstać tzw. BitCoin Gold. Jak to wszystko wpłynie na rozwój sytuacji? Zobaczymy, wracając jednak do tematu… Teraz, po upływie zaledwie kilku tygodni można już bezpiecznie odsprzedać inwestycje, ze zwrotem w granicach 40%. Imponujący zysk jak na tak krótki okres, prawda? Jeśli chcecie wejść w rynek kryptowalut, zachęcamy do dołączenia do naszego teamu, na pewno znajdziesz tutaj osoby, które się na tym znają i pomogą Ci zacząć inwestować.

%d bloggers like this: