Książki o zarabianiu w internecie

Książki o zarabianiu - milionprzed30.com

Zaprezentuję Wam kilka książek o zarabianiu, które każdej osobie chcącej się wzbogacić działając w branży internetowej mogę polecić z czystym sumieniem, jako wartościowe i bardzo pomocne. Niektóre z tych lektur, jak np „Bogaty ojciec, Biedny ojciec” odmieniły kierunek myślenia finansowego wielu ludzi o 180 stopni, w tym także mnie samego. Jeśli chcesz przeczytać jakąś książkę, by zdobyć praktyczną i przydatną wiedzę na temat zarabiania pieniędzy, biznesu internetowego oraz marketingu wybierz coś z pozycji poniżej i zapraszam do lektury 🙂

 
 

Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec - Robert. Kiyosaki - milionprzed30.com

„Bogaty ojciec, Biedny ojciec” Robert Kiyosaki, Sharon L. Lechter

Sam Kiyosaki to postać dość kontrowersyjna, a jego bestseller „Bogaty ojciec, Biedny ojciec” stanowi jedną z podstawowych lektur dla ludzi którzy nie chcą utrzymywać się z pracy etatowej. Autor, oprócz swojej historii, opisuje róźnice pomiędzy „Bogatym Ojcem”, a „Biednym Ojcem” w podejściu do świata oraz do pieniędzy. Mój zdecydowany faworyt, godny polecenia każdemu chcącemu zarabiać w sieci.
 
 
„Fastlane Milionera” MJ DEMARCO

„Fastlane Milionera” MJ DEMARCO

Książka o zarabianiu MJC DEMARCO to chyba moja druga ulubiona lektura dotycznąca podejścia do zarabiania w internecie. Autor książki opisuje dwie drogi do zostania „bogaczem” – slowlane oraz fastlane. Tytułowe „fastlane” odnosi się właśnie do zarabiania w internecie. MJ DEMARCO dzieli się z nami swoją drogą do niezależności finansowej oraz radzi na czym oprzeć swój internetowy biznes. Pozycję uważam za obowiązkową.
 
 
"Dlaczego chcemy żebyś był bogaty" Robert Toru Kiyosaki, Donald J. Trump

„Dlaczego chcemy żebyś był bogaty” Robert Toru Kiyosaki, Donald J. Trump

Autorzy dzielą się swoimi historiami, które inspirując, niosą ze sobą przesłanie i wskazówki, które mogą zmienić przyszłość finansową tych, którzy są zdecydowani, aby przejąć kontrolę nad własnym życiem.
 
 
 
 
Kwadrant przepływu pieniędzy – Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter - milionprzed30.com

„Kwadrant przepływu pieniędzy” Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter

„Kwadrant przepływu pieniędzy” ujawnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie.
 
 
 
„Biznes XXI wieku” Robert Kiyosaki - milionprzed30.com

„Biznes XXI wieku” Robert Kiyosaki

W tej książce Robert Kiyosaki opisuje tzw. MLM czyli Multi Level Marketing. Co prawda odnosi on się do firm, które działają stacjonarnie – ja polecam działanie w tych internetowych, ale przedstawia on wiele przydatnych informacji, które znajdują zastosowanie w marketingu internetowym. Samo zarabianie w systemach poleconych to już MLM, dlatego też polecam te książkę każdemu, chciącemu zbudować swoją sieć partnerów.