Własne strony służą nam do promocji firmy, produktów czy samego siebie, często tworzymy je dla rozrywki, ale skoro tu jesteś to pewnie zastanawiasz się jak zarabiać na stronie internetowej? Istnieje na top wiele sposobów, w tym artykule przedstawię Wam jeden z nich, jakim jest program partnerski G2A Goldmine, w którym możecie zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie (co jest zależne od popularności naszego serwisu), przy jednorazowym wkładzie 10 minut pracy.

 

Czym jest program partnerski G2A Goldmine?

G2A Goldmine jest innowacyjnym progamem partnerskim do zarabiania w sieci. Jest on połączony z serwisem G2A.com – popularną platformą sprzedającą gry i oprogramowanie, z pewnością znana wielu z Was. Zarabiasz tutaj na każdej osobie, która dokona zakupu na stronie po skorzystaniu z Twojego refflinka. Pewnie myślisz teraz, że będziesz musiał bawić się w polecanie G2A na swojej stronie, ale tutaj będę musiał Cię zaskoczyć… Nawet nie zauważyłeś, a już zyskałeś moje polecenie wchodząc na tę stronę i jeśli w przeciągu 2 lat dokonałbyś zakupu na platformie G2A, to dostałbym teraz od tego prowizję. Zaskoczony? Zaraz wytłumaczę Ci jak to działa.
Na swojej stronie umieściłem niewidzialną dla użytkownika ramkę, która przekazuje mój refflink i zbiera ciasteczka, które zostają w przeglądarce użytkownika przez 2 lata. Jeśli w tym czasie osoba ta zarejestruje się na G2A, to dostaniesz od tego prowizję – dla każdego produktu jest to inna kwota, którą możesz znaleźć na stronie.

 

Jak zarabiać na stronie internetowej z G2A Goldmine?

Aby zacząć zarabiać w programie partnerskim G2A Goldmine musisz wykonać tylko 2 proste kroki!
Krok 1. Zarejestruj się w programie klikając tutaj:
Zarejestruj się teraz!

Krok 2. Dodaj poniższy kod do Twojej strony w sekcji:

Pamiętaj, aby zamienić link na swój reflink!
Od tej chwili każdy, kto odwiedzi Twoją stronę internetową dostaje od niej ciasteczko i gdy dokona zakupu produktu od G2A, Ty dostaniesz od tego prowizję.

 

Ile można zarobić w Goldmine?

Na pewno zastanawia Cię, ile można zarobić w tym programie partnerskim. W prawdzie, jak już wcześniej wspomniałem jest to zależne od tego, jaką popularność mają Twoje strony internetowe, ale pokażę Ci przykładowe zarobki z tego serwisu. Na początek pokażę Ci zarobki tygodniowe w G2A Goldmine:
Jak zarabiać na stronie internetowej

Jak widzicie w pierwszej piątce tygodniowego rankingu znalazł się polak z wynikiem 850 Euro, czyli jakieś 3600 zł w tydzień – nieźle nie? Oczywiście, ciężko będzie uzyskać taki wynik, prawda jest taka że potrzeba by do tego naprawdę pokaźnej liczby odwiedzających nasza stronę internetową, ale na pewno uda Wam się zarobić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych miesięcznie, poświęcając jednorazowo te kilka minut pracy. Dla mnie warto.

Ile zarobię polecając nowych użytkowników?

Polecanie nowych użytkowników, jest sposobem który może znacznie zwiększyć Twoje zarobki w serwisie, wchodząc zastanawiałeś się pewnie jak zarabiać na stronie internetowej, ale polecanie też możesz do tego sprowadzić – przykładem jest ten wpis na mojej stronie, który właśnie czytasz. Im więcej ludzi zdobędziesz do swojego zespołu i przekonasz ich do skuteczności zarabiania w serwisie, tym więcej przychodów będziesz generował. W G2A Goldmine istnieje 3-poziomowy system poleconych. Osoba, którą poleciłeś bezpośrednio ląduje w 1 poziomie Twoich poleconych a Ty otrzymasz 100% sumy ustanonej w tabeli, jeśli dokona ona jakiegoś zakupu. Jeśli poleci ona jakąś osobę, to ona wyląduje w Twoim 2 poziomie, a Ty dostaniesz od niej 60%, kolejno do poziomu 3 jest to 40% z sumy zamówienia tej osoby.
Jak zarabiać na stronie internetowej

%d bloggers like this: