FutureNet jest serwisem społecznościowym, który zapoczątkował swoją działalnośc w 2014 roku i zebrał już miliony użytkowników pochodzących z całego świata! Portal daje nam możliwości bardzo zbliżone do popularnego Facebooka – piszemy posty, udostępniamy, piszemy ze znajomymi na czacie – z jedną jednak, sporą różnicą – tutaj nam za to płacą! No własnie, czy portal społecznościowy z którego korzystasz płaci Ci za aktywność? Bo w FutureNet taka aktywność jest wynagradzana, możesz zacząć zarabiać na czynnościach które wykonujesz codziennie za darmo! Serwis objął nowatorską metodę marketingową, zamiast wydawać miliony dolarów na kampanie reklamowe, dzielą się większością swoich zysków ze swoimi użytkownikami. Serwis ten prowadzi także inne programy, na którym możemy wypracować bardzo przyzwoity dochód pasywny.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Oto wideo, które przedstawia nam mega potencjał tego serwisu, zapraszam do obejrzenia!

FutureNet to znacznie więcej niż tylko portal społecznościowy i oferuje nam też inne formy zarabiania! Oferowane są tutaj dwa główne modele biznesowe, na których możemy zarabiać duże pieniądze. Pierwszy z nich to tak zwane matryce, które są pewnego rodzaju drzewkiem przyjaciół. Aby zacząć zarabiać na matrycach trzeba je jednorazowo wykupić, do wyboru mamy 6 matryc:

Matryce FutureNet

Żeby móc wykupić wybraną matrycę, musisz mieć już wykupione wszystkie o niższej wartości. Czyli na przykład, jeśli chcesz wykupić matrycę za 100$, musisz mieć już te za 10$, 25$, jak i 50$ lub możesz wykupić wszystkie 4 na raz. Jak wygląda taka matryca? Każda osoba w drzewku – zaczynając od Ciebie, dzieli się na kolejne 3 osoby. Tak więc na samym początku jesteś Ty, w pierwszym poziomie matrycy znajdują się pod Toba 3 osoby, w następnym 9, kolejno 27 i tak dalej… Matryca sięga 10 poziomów w dół, wygląda to mniej więcej tak:

Drzewko matrycy FutureNet

Zarabiasz na każdej osobie, która znajdzie w Twojej matrycy 5% od kwoty, którą zapłaciła za matrycę. Przykładowo, jeśli zaprosisz do serwisu swojego znajomego i wykupi on matrycę za 10$ – Ty dostaniesz z tego prowizję w wysokości 5% czyli w tym wypadku 0,5$ (oczywiście, jeśli też wykupiłeś wcześniej te matrycę). Następnie, jeśli Twoj znajomy zaprosi do programu kolejne osoby, zarówno Ty jak i on dostajecie prowizję w wysokości 0,5$, ponieważ zarabiasz na każdej osobie, która pojawi się pod Tobą 10 poziomów w dół! Nie ważne czy to Ty bezpośrednio zaprosiłeś tę osobę, czy zrobił to Twój znajomy, czy też znajomy Twojego znajomego. Kolejną świetną opcją matryc jest to, że Twój sponsor i inne osoby nad Tobą, wypełniając swoje matryce z czasem zaczną zapełniać też Twoją, ponieważ jesteś częścią ich drzewka! Stąd też polecam się zarejestrować pod osobami w miarę nowymi w serwisie, które będą aktywnie działały a mają jeszcze wolne wysokie miejsca w swoich matrycach, wtedy możemy liczyć na łatwe „spadki z góry”, co da nam już zarobek bez jakiegokolwiek nakładu pracy – czysty dochód pasywny! Oczywiście nie opierajmy tylko na tym swojej pracy w serwisie i działajmy aktywnie, to potraktujmy tylko jako taki dodatkowy bonus. Poniższa tabela przedstawia, ile osób mieści się w jednej matrycy i ile możesz na tym zarobić już w przypadku matrycy 10$.

Dochód pasywny

Jak widać kupując już pierwszą matrycę, która kosztuje zaledwie 10$ masz możliwość zarobić łącznie ponad 44.000$! A wyobraż sobie ile możesz zarobić, wypełniając matryce o wyższej wartości i dostając 5% z wyższych kwot, za każdą nową osobę. Dodatkowo to jeszcze nie wszystko – otrzymujesz także tak zwany matching bonus w wysokości od 10% do 50% (10% przy matrycy za 10$, 20% za 25$, 30% za 50% i 50% dla co najmniej matrycy za 100$), dzięki niemu zarabiasz dodatkowo 50% kwoty, którą zarobił Twój bezpośredni polecony. Przykładowo w matrycy za 100$, masz bezpośredniego poleconego na 1 poziomie, który zarejestrował nową osobę, która wykupiła te matrycę – Ty i znajomy dostajecie po 5$ (5% ze 100$), plus dodatkowo dostajesz połowę tego co zarobił Twój znajomy, czyli dodatkowe 2,5$! Dodatkowo oczywiście to samo, gdy ta osoba wykupywała niższe matryce! Po czasie wszystko zaczyna kręcić się samo a Ty masz pasywny dochód.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZACZĄĆ ZARABIAĆ

Istotną kwestią jest to, że będziemy zarabiać tylko na matrycach, które posiadamy, stąd też polecam zacząć od jak najwyższej matrycy. Ja na start wykupiłem pakiet EXCLUSIVE, aby zacząć też z matching bonusem na poziomie 50%, ale spokojnie jeśli Cię nie stać możesz zacząć nawet od 10$ i będzie jak najbardziej ok! Przedstawię Ci teraz przykład, jak to funkcjonuje w praktyce. Dajmy na to, że posiadasz matryce za 10$ i 25$ i poleciłeś 3 osoby:
1 osoba kupiła pakiet za 10$
2 osoba za 10$ + 25$
3 osoba za 10$ + 25$ + 50+ + 100$
Co się wtedy dzieje? Więc będzie to wyglądało tak:
1 osoba wyląduje gdzieś pod Tobą w matrycy za 10$, dostaniesz 0,5$ prowizji i każda osoba, która wyląduje pod nią, ląduje też pod Tobą
2 osoba – tu sprawa wygląda tak samo, z tym że dzieje się to na dwóch matrycach a Ty dostajesz prowizje 0,5$ + 1,25$
3 osoba – ląduje w Twoich matrycach za 10$ + 25$ tak jak osoba nr 2, ale w matrycach za 50$ i 100$ przeskakuje już bezpowrotnie do osoby wyżej, która daną matrycę wykupiła.

Żeby zacząć zarabiać pasywnie poprzez FutureNet wystarczy więc się zarejestrować podając prawdziwe dane, uzupełnić swój profil, jednorazowo na całe życie wykupić matryce i zebrać kilku aktywnych znajomych! No właśnie – w tym tkwi cały sekret tak wykreujesz dochód pasywny, wyobraź sobie, że znajdziesz tylko 2-3 osoby (a jestem przekonany, że z łatwością znajdziesz ich więcej), które podejdą do tego z taką samą motywacją jak Ty, będą chciały aktywnie zapraszać, aby zarabiać jak najszybciej pokaźne kwoty a nie tylko będzie liczyć na spadki z góry. Każdy z nich więc znajdzie kolejne kilka osób, a te następne! W ten sposób tworzy Ci się coraz to większe drzewo osób zarabiających na Ciebie! Polecam do każdego podchodzić indywidualnie, znajdywać bardziej jedną-dwie aktywne osoby tygodniowo, niż 5 osób dziennie, które wejdą w matrycę i porzucą ten serwis. Tak więc zarejestruj się z linku powyżej i napisz do mnie na portalu FutureNet (automatycznie powinienem wyświetlić się wśród Twoich znajomych), razem na pewno sporo zdziałamy! Oczywiście nikt nie jest w stanie zagwarantować, że platforma nigdy nie padnie i ja również nie dam Ci tej gwarancji, zarabiając w internecie zawsze trzeba liczyć się z takim ryzykiem. Pamiętajcie, że w biznesie on-line sami jesteście sobie szefami, ja tylko pokazuję Ci jak ja robię pieniądze. Pytacie dlaczego zaufałem FutureNet? Spójrzcie tylko poniżej jak rozwija się FutureNet w naszym kraju, a jestem przekonany, że mnie zrozumiecie!


Dochód pasywny w Futurenet

 

ONI JUŻ ZARABIAJĄ – DOŁĄCZ DO NICH JUŻ TERAZ!

To nie jest poradnik inwestycyjny w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Treści prezentowane w tym poradniku są wyrazem osobistych poglądów autora. W żadnym przypadku nie są to porady inwestycyjne. Autor poradnika dokłada wszelkich starań, aby prezentowane tu informacje były rzetelne i zgodne z prawdą. Równocześnie autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie zawartych w poradniku informacji. Opisywane programy wiążą się z ryzykiem. Każdy czytelnik wszystkie decyzje podejmuje sam i na swoją własną odpowiedzialność.

 

%d bloggers like this: